Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Default currency
es: Moneda predeterminada

en: Add new content
es: Añadir nuevo contenido

en: Welcome to @site-name
es: Bienvenido a @site-name

en: No front page content has been created yet.
es: Todavía no se ha creado contenido para la portada.

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
