Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Welcome to @site-name
fi: Tervetuloa sivustolle @site-name

en: No front page content has been created yet.
fi: Etusivun sisältöä ei ole vielä luotu.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
