Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Welcome to @site-name
hr: Dobrodošli na @site-name

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
