Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: Add new content
it: Aggiungi nuovo contenuto

en: Welcome to @site-name
it: Benvenuto su @site-name

en: No front page content has been created yet.
it: Non è stato creato alcun contenuto per la prima pagina.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
