Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Welcome to @site-name
nl: Welkom op @site-name

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Project title
nl: Projecttitel
