Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
oc: Devisa per defaut

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Welcome to @site-name
oc: Benvenguda dins @site-name

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
