Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
pt: Moeda predefinida

en: Add new content
pt: Adicionar novo conteúdo

en: Welcome to @site-name
pt: Bem-vindo a @site-name

en: No front page content has been created yet.
pt: Ainda não foi criado nenhum conteúdo para a página inicial.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
