Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ru: Валюта по умолчанию

en: Add new content
ru: Добавить новый материал

en: Welcome to @site-name
ru: Добро пожаловать на сайт @site-name

en: No front page content has been created yet.
ru: Содержимое главной страницы еще не создано.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
