Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Welcome to @site-name
sk: Vitajte na @site-name

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
