Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
sv: Förvald valuta

en: Add new content
sv: Lägg till nytt innehåll

en: Welcome to @site-name
sv: Välkommen till @site-name

en: No front page content has been created yet.
sv: Inget innehåll för startsidan har skapats ännu.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
