Lionbridge translation provider (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
vi: Tiền tệ mặc định

en: Add new content
vi: Thêm nội dung

en: Welcome to @site-name
vi: Chào mừng đến với @site-name

en: No front page content has been created yet.
vi: Không có nội dung nào được đưa lên trang chủ.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
