List field predefined options (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Georgia
da: Georgien

en: Countries
da: Lande

en: California
da: Californien

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: US states
da: Amerikanske stater
