List field predefined options (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Georgia
nl: Georgië

en: Countries
nl: Landen

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: US states
nl: Staten van de Verenigde Staten
