List field predefined options (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Countries
ca: Països

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: US states
ca: Estats dels EUA
