List field predefined options (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Countries
he: מדינות

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: US states
he: מדינות בארה"ב
