List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Fields
az: Sahələr

en: Other
az: Digər

en: Transition
az: Keçid
