List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Fields
bs: Polja

en: User reference
bs: Referenciranje korisnika

en: Node context
bs: Nod kontekst
