List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Fields
cs: Pole

en: Other
cs: Jiné

en: Node context
cs: Kontext uzlu
