List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: User role
es: Rol de usuario

en: Fields
es: Campos

en: Other
es: Otro(s)

en: Transition
es: Transición

en: User reference
es: Referencia a usuario

en: Node context
es: Contexto del nodo

en: Transitions
es: Transiciones

en: Add transition
es: Adicionar transición
