List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Fields
fi: Kentät

en: Other
fi: Muu

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: User reference
fi: Käyttäjäviittaus

en: Add transition
fi: Lisää siirtymä
