List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Fields
gl: Campos

en: Other
gl: Outro

en: User reference
gl: Referencia de usuario
