List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Fields
hu: Mezők

en: Other
hu: Egyéb

en: Transition
hu: Átmenet

en: User reference
hu: Felhasználóra hivatkozás

en: Node context
hu: Tartalmi környezet

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Add transition
hu: Átmenet hozzáadása
