List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: User role
lt: Narių rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Other
lt: Kiti

en: Transition
lt: Perėjimas

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Node context
lt: Mazgo kontekstas
