List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Fields
oc: Camps

en: Other
oc: Autre

en: Transition
oc: Transicion
