List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: User role
pt: Grupo de utilizador

en: Fields
pt: Campos

en: Other
pt: Outro

en: Transition
pt: Transição

en: Transitions
pt: Transições

en: Add transition
pt: Adicionar transição
