List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Other
ro: Altele

en: Transition
ro: Tranziție

en: Transitions
ro: Tranziții

en: Add transition
ro: Adăugare tranziție
