List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: User role
uk: Роль користувача

en: Fields
uk: Поля

en: Other
uk: Інше

en: Transition
uk: Перехід

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: Node context
uk: Контекст матеріалу

en: Transitions
uk: Переміщення

en: Add transition
uk: Додати перехід
