List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Fields
ca: Camps

en: Other
ca: Altres

en: Transition
ca: Transició

en: User reference
ca: Referència d'usuari

en: Node context
ca: Context del node

en: Transitions
ca: Transicions

en: Add transition
ca: Afegeix una transició
