List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: User role
de: Benutzerrolle

en: Fields
de: Felder

en: Other
de: Weitere

en: Transition
de: Änderungsvorgang

en: User reference
de: Benutzerreferenz

en: Node context
de: Beitragskontext

en: Transitions
de: Übergänge

en: Add transition
de: Änderungsvorgang hinzufügen
