List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Fields
el: Πεδία

en: Other
el: Άλλο
