List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Fields
eu: Eremuak

en: Other
eu: Bestea

en: User reference
eu: Erabiltzaile erreferentzia

en: Node context
eu: Node testuingurua
