List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Fields
he: שדות

en: Other
he: אחר

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Node context
he: הקשר פריט תוכן
