List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: User role
hi: उपयोगकर्ता भूमिका

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Other
hi: अन्य

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Transitions
hi: बदलाव
