List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Fields
hr: Polja

en: Other
hr: Ostalo
