List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: User role
it: Ruolo utente

en: Fields
it: Campi

en: Other
it: Altro

en: Transition
it: Transizione

en: User reference
it: Riferimento utente

en: Node context
it: Contesto del nodo

en: Transitions
it: Transizioni

en: Add transition
it: Aggiungi transizione
