List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: User role
ja: 役割

en: Fields
ja: フィールド

en: Other
ja: その他

en: Transition
ja: 遷移

en: User reference
ja: ユーザー参照

en: Transitions
ja: 推移

en: Add transition
ja: 遷移の追加
