List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Fields
lv: Lauki

en: Other
lv: Citi

en: Transition
lv: Pāreja

en: Add transition
lv: Pievienot pāreju
