List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Fields
pl: Pola

en: Other
pl: Inne

en: Transition
pl: Przejście

en: User reference
pl: Powiązanie z użytkownikiem

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Add transition
pl: Dodaj przejście

en: %from to %to
pl: %from do %to
