List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Fields
sk: Polia

en: Other
sk: Ostatné

en: User reference
sk: Odkaz na používateľa

en: Node context
sk: Kontext uzla
