List Transitions (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: User role
sv: Användarroll

en: Fields
sv: Fält

en: Other
sv: Övriga

en: Transition
sv: Övergång

en: User reference
sv: Användarreferens

en: Node context
sv: Nodsammanhang

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Add transition
sv: Lägga till övergång
