List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: User role
da: Brugerrolle

en: Fields
da: Felter

en: Other
da: Anden

en: Transition
da: Overgang

en: User reference
da: Brugerreference

en: Node context
da: Node kontekst

en: Transitions
da: Overgange

en: Add transition
da: Tilføj overgang
