List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Other
fa: ساير

en: Transition
fa: انتقال
