List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: User role
fr: Rôle de l'utilisateur

en: Fields
fr: Champs

en: Other
fr: Autre

en: User reference
fr: Référence utilisateur

en: Node context
fr: Contexte du nœud

en: From value
fr: Valeur De

en: To value
fr: Valeur À

en: Add transition
fr: Ajouter une transition
