List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: User role
id: Peran pengguna

en: Fields
id: Bidang isian

en: Other
id: Lainnya

en: Transition
id: Transisi

en: Transitions
id: Transisi

en: Add transition
id: Tambah transisi
