List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Fields
ka: ველები

en: Other
ka: სხვა
