List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Fields
vi: Các trường

en: Other
vi: Khác

en: User reference
vi: Tham chiếu người dùng
