List Transitions (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Fields
ar: الحقول

en: Other
ar: آخر

en: Transition
ar: الترجمة
