List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Fields
et: Väljad

en: Other
et: Muu

en: Transition
et: Olekusiire

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Add transition
et: Lisa olekusiire
