List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Other
gu: અન્ય
