List Transitions (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Fields
nl: Velden

en: Other
nl: Andere

en: Transition
nl: Overgang

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Add transition
nl: Overgang toevoegen
